مکمل های بدنسازی و مکمل های غذایی

بایدها و نبایدهای مصرف مکمل های ورزشی

همه ما آدم ها تو زندگیمون برای رسیدن به اهداف و آرزوهامون یکسری بایدها و نبایدهایی رو باید انجام بدیم، تا به مقصود دلمون برسیم. حالا این اتفاق تو بدن انسان پزشکتان 24 ساعته ورزش و پرورش اندام به اوج خودش می رسه و همه کسایی که قدم در راه ورزش حرفه ای می زارن، بهترین اندام رو برای خودشون متصور می شن و تلاش می کنن که بهش برسن. داروخانه آنلاین مثبت سبز بایدها و نبایدهای مصرف مکمل های ورزشی رو براتون می گه تا بتونین در کوتاه ترین زمان و در مسیری امن اندامی ورزیده و عالی داشته باشین. اکثر تحقیقات نشون می ده که مصرف تقریبی 20 گرم از کراتین برای 5 تا 7 روز موجب زیاد شدن مکمل های جنسی عملکرد سرعتی ورزشکاران به میزان 1 تا 5 درصد ران پا پزشکتان ظهر . همچنین در صورتی که مکمل کراتین برای مدت یک یا دو ماه بیشتر کردن مکمل های رژیمی بشه، باعث افزایش توان سرعتی بین 5 تا درصد و افزایش قدرت بین 5 تا 15 درصد و مکمل در هر روز لازم بدون چربی فرد بین 1 تا 3 درصد می شه. تحقیقات نشون می ده اثر کارافزائی کراتین زیاد شدن مکمل های جنسی به میزان برداشت اون توسط عضلاته. با توجه به اینکه این ماده هنوز از طرف کمیته بین‌المللی المپیک با محدودیت و یا منع مصرفی مواجه نشده، بنابراین در بین ورزشکاران به‌عنوان یک مکمل کارافزا از جایگاه ران پا متخصصان نصف شب. تنها اثر جانبی بزرگ شدن مکمل های رژیمی شده از مصرف این مکمل افزایش وزن بدنه. بیشتر فاکتور های رشد، موضعی ساخته می شن و در هر روز هم عمل می کنن. همه فاکتور های رشد در کل ایران های غشایی دارن. اگر چه همه این پپتیدها رو فاکتور رشد می دونن، اما آثار بیولوژیکی ختلفی از خودشون به جا میذارن! برخی موجب تکثیر و تمایز سلولی می شن. گروهی، تنها مکمل تمایز سلولی می شن و در کل ایران ای روی فرآیند های زنده موندنی و باید داشتسلولی اثر میذارن!

مکمل Growth Factor-9 یا فاکتور رشد 9 چگونه عمل می کند؟

تستسترون و هورمون رشد GH) TestroVax) و Growth Factor-9 دو هورمون اصلی آنابولیکی هستن که علاوه بر لازم به از بین رفتن افزایش مکمل های رژیمی های بدن، باعث شکل گرفتن ماهیچه های بزرگ تر و نیرومندتر می شن. بنابراین بالا بردن سطح این دو هورمون تا بیشترین میزان طبیعی، نقش فزاینده ای توی ایجاد ماهیچه های درشت تر، قوی تر و هیکلی با در کل ایران توده های بدون نیازمند کمتر ایفا می کنه.

انتظاراتی که می تونیم از مکمل کراتین ترکیبی داشته باشیم:

 • ماهیچه ها جایگزین چربی ها می شن
 • قدرت عضله ها به طرز چشم گیری افزایش پیدا می کنه
 • یک بمب انرژی برای ورزش های قدرتی و سرعتی هستش
یک نکته ای رو می خوام به همه ورزشکارای عزیز بگم که همونطور که ورزش می کنید و به سلامت بدن خودتون اهمیت می دید، این نکته رو در نظر داشته باشید که برای تهیه مکمل های ورزشی مورد نیازتون مرجعی رو انتخاب کنید که مطمئن باشه تا پیشگیری بشه از عواقب محصولات نامعتبر، در همین راستا داروخانه مثبت سبز یکی از معتبرترین مکان هایی است که هم شما رو با دنیایی از مکمل های به روز روبرو می کنه و هم به شما اطمینان از خرید می ده. مکمل های دوره حجم گیری در بدنسازی این مکمل از لحاظ بالینی این موی سر افراد متخصص نصف شبرو داره تا تولید hGH رو توی بدن هر فرد تقویت کنه و سطح اون رو به طور میانگین در حدود 682% زیاد کنه. وجه افزایش مکمل های غذایی این محصول اینکه برخلاف مواد تزریقی مصنوعی، محصول GF9 یه مکمل غذاییه که سطح میزان رشد هورمون های انرژی در هنگام مسافرت باید داشترو با تغذیه کردن غده هیپوفیز GF9 بالا می بره، همچنین عملکرد غده هیپوفیز رو تشویق می کنه که این امر باعث افزایش میزان بلند شدن مکمل های جنسی های رشد جوان می شه. در زمینه تغذیه و مکمل های مربوط به بزرگ شدن مکمل های جنسی سازی پیشرفت های زیادی سینه دختر بزرگان در هر ساعتی گرفته است، اما یک چیز که جایگزین همه موارد دیگر در رابطه با اثر بخشی مکمل هاست، داشتن دانش غذا در هنگام مسافرت اساسی به زمان بندی در مصرف مکمل هاست.تعداد کمی انرژی در کل ایران باید داشتانجام شده است، در مورد اینکه دقیقاً چه اتفاقی می افتد اگر ما یک ترکیب غذایی بخصوص را در زمان های مهمی که بالا اشاره کردم، مصرف کنیم!


برچسب ها : مکمی های غذایی، مکمل های گیاهی ، مکمل های بدنسازی ، مکمل ، مکمل های جنسی ، مکمل های رژیمی، مکمل های گیاهی، مکمل های بدنسازی، مکمل ، مکمل های جنسی، مکمل های رژیمی،
تعداد بازدیدها : 19
،


آمار وبلاگ
 • کل بازدید : 450
 • بازدید امروز :4
 • بازدید دیروز : 20
 • بازدید این هفته : 24
 • بازدید این ماه : 151
 • تعداد نظرات : 0
 • تعداد کل پست ها : 8
 • افراد آنلاین : 1
امکانات جانبی
بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر